Nieodkryty kraj ludzi wielkiego stepu

Nieodkryty kraj ludzi wielkiego stepu

Mongolia znajduje się w samym sercu Azji, na terenie między chińskim „Wschodem” a ogromnymi dzikimi przestrzeniami rosyjskiej Syberii. Na tych rozległych terenach rozciągają się wspaniałe widoki i malownicze krajobrazy dziewiczej przyrody, a życie koczowników jest w wielu aspektach niezmienione od czasów Czyngis-chana i Wielkiego Imperium Mongolskiego.

Zabierz swoją grupę do miejsca, gdzie zatracą się w przepięknych mongolskich stepach, górach i oazach. Gdzie poczują, co oznacza świat nieskalany współczesnością i na własne oczy przekonają się, jak żyli ludzie kilka stuleci przed nami. Nasz partner Tour Mongolia przygotuje dla Ciebie unikatowy program, który pozwoli twojej grupie poznać największe atrakcje tego niesamowitego zakątka Azji.

Tour Mongolia to biuro istniejące na rynku od 2001 roku specjalizujące się w turystyce przyjazdowej. Firma organizuje wyjazdy zarówno dla grup (w tym MICE), wymagających klientów VIP jak i klientów typu FIT. Dzięki swoim licznym kontakom z lokalną ludnością Tour Mongolia jest w stanie przygotować bardzo oryginalne programy i umożliwić uczestnikom wyjazdu spotkania z miejscowymi oraz poznanie ich kultury, obyczajów i tradycji.

Poznaj bliżej naszego partnera i sprawdź przykładowe programy Tour Mongolia.

Zachęcamy również do obejrzenia filmu naszego partnera. 

Zapytania prosimy kierować pod adres: info@tourmongolia.com.